06.02.2024 р. в командній інтелектуально-розважальній грі «Брейн-ринг» зустрілися 2 команди факультету податкової справи, обліку та аудиту.

У батлі зійшлись 2 команди: «Drill ОББ-23-2» (Бондаренко Аріна – капітан команди та учасники команди: Бондаренко Владіслав, Кузін Михайло, Пряхінна Анна, Бут Ксенія); «Донбас» (Крищук Вікторія, Орличенко Максим, Савченко Вікторія, Медвецька Наталія, Шакура Богдан).

Головний меседж гри – історія Державного податкового університету, патріотизм, поваги до культурної спадщини українського народу, позитивні емоції.

Гра була азартною, пізнавальною, насичена різноманітними історичними фактами, серед яких кожен з учасників і гостей дізнався щось нове й цікаве для себе.

Ведучі заходу:

• голова наукового товариства факультету податкової справи, обліку та аудиту – Анастасія Скакодуб;
  • студентський омбудсмен факультету податкової справи, обліку та аудиту – Анастасія Агафонцева.
  • Кожен учасник «Брейн-рингу» отримав грамоту/сертифікат та подарунок.

Слідкуйте за нами та не пропустіть нашу наступну зустріч.