20 вересня 2023 року для здобувачів вищої освіти факультету податкової справи, обліку та аудиту було організовано гостьову лекцію-дискусію на тему: «Професія бухгалтер (аудитор). Що від нас очікує роботодавець? Реалії сьогодення, короткі тези по обов’язкам» з співвласницею і СЕО аутсорсингової компанії «Бюро», експерткою з податкового консалтингу Вікторією Домаревою.

Хоча і є основні функціональні обов’язки у бухгалтера в компанії, все одно роботодавець на ринку праці очікує від спеціаліста, трошки більшого, навіть реалії сьогодення змушують бухгалтера бути обізнаним в декількох сферах, що супутні його діяльності, що ж це за навички? – дискусія була жвавою, а головне цікавою.

Лекція-дискусія відбулася в творчій та дружній атмосфері, а представлена інформація зацікавила здобувачів, які відчули важливість і перспективність обраної професії.

За цікаву лекцію Вікторії подякувала заступник декана факультету податкової справи, обліку та аудиту, к.е.н., доцент – Савченко Алла Миколаївна, відмітивши, що проведення подібних заходів є особливо актуальним, оскільки потрібно максимально наблизити підготовку фахівців до вимог ринку праці та запропонувати роботодавцям кваліфікованих, ерудованих, креативних працівників.

Дякуємо пані Вікторії за зустріч і чекаємо на нову.