Здобувачі вищої освіти факультету податкової справи, обліку та аудиту разом із заступником декана з навчально-організаційної роботи – Кітченко Мариною Іванівною, відвідали м. Львів.

Екскурсійна програма тривала 2 дні, ми з цікавістю поринули в історію міста, переглянули виставу в театрі імені М. Заньковецької "Ой не ходи Грицю", аптеку-музей, Собор Святого Юра, Римсько-католицький кафедральний костел, пам'ятник І. Федорову, Домініканський монастир. Здобувачів зачарувала унікальна площа Ринок, яка внесена до списку культурної спадщини ЮНЕСКО.

У вільний час студенти відвідували магазини-майстерні з виготовлення шоколаду і шоколадних виробів, спеціалізовані магазини з продажу кави, сувенірні лавки.

Дякуємо нашим Захисникам і Захисницям, що дають молоді можливість пізнавати велич України. Дякуємо адміністрації університету за підтримку наших ініціатив.