Вузька спеціалізація нині є радше винятком, аніж правилом, тому, щоб стати успішним, потрібно мати знання з кількох різних сфер, замість заглиблюватися в одну. Саме таким шляхом йде команда факультету податкової справи, обліку та аудиту. Здобувачі вищої освіти факультету податкової справи, обліку та аудиту, спеціальності 071 "Облік і оподаткування" разом з науково-педагогічними працівниками факультету доєдналися до учасників проєкту ReІnforceUA і прослухали цікаву лекцію доктора Марка Еспозіто, учасники лекції отримали змогу дізнатися першими про дорожню карту для сталого майбутнього.
В основу онлайн-лекції лягли тези, які викладені у книзі «Велика ремобілізація», яка вийде друком в 2023 році. Спікер не обійшов увагою і Україну, обговорили можливі вектори розвитку України після перемоги.
Ми маємо думати глобально, але діяти локально, щоб захищати громадян. Розглянули приклади країн, які змогли зробити економічний стрибок. Є над чим нам подумати і в майбутньому викласти думки в своїх дослідженнях.