Професор кафедри обліку та консалтингу факультету податкової справи, обліку та аудиту Державного податкового університету д.е.н., старший науковий співробітник Володимир Михайлович Метелиця, 18 жовтня 2023 р. провів другий вебінар в рамках програми MSCA4Urkaine на тему: «Соціально-екологічні питання звітності про сталий розвиток як невід’ємна частина досягнення цілей сталого розвитку ООН».

У вебінарі розглянуті міжнародні стандарти, а також директиви і регламенти Європейського Союзу, які необхідно застосовувати суб’єктам агросектору при підготовці звітності сталого розвитку з метою залучення фінансових ресурсів для відбудови і реконструкції виробництва в умовах воєнного стану. Ключовими рішеннями суб’єктів господарювання для доступу до іноземних інвестицій є: використання енергії з відновлювальних джерел, застосування низьковуглецевих технологій, створення зелених робочих місць, впровадження інновацій.

Детальніше - по посиланню.

Довідка: MSCA4Ukraine фінансується у рамках Дій Марії Складовської-Кюрі (MSCA) Європейського Союзу за програмою досліджень та інновацій «Горизонт 2020», ратифікованою угодою між Україною і ЄС. Тема дослідження В. Метелиці: «Звітність сталого розвитку та доступ до капіталу (для післявоєнного відновлення) сільськогосподарських підприємств в Україні» (ID номер 1233300). Період проекту: з 01.06.2023 до 31.05.2025 рр..