Дякуємо д.е.н., професору кафедри облікових технологій та бізнес-аналітики Мискіну Ю.І., за підготовку та супроводження роботи.

Для факультету це важливий досвід, адже в такій програмі ми приймаємо участь вперше і вже маємо такий прекрасний результат.
На наступних етапах конкурсу незалежні фахові експерти оцінять наукові роботи студентів, після чого учасники зустрінуться на змаганнях (онлайн), щоб під час роботи в команді продемонструвати особистісні компетенції.

Про результати другого туру конкурсу ми повідомимо у другій половині березня 2023 року. Третій тур планується у першій половині квітня 2023 року. А остаточні стипендіати будуть визначені у травні-червні за сумою балів за три тури. І вже в червні переможців буде прийнято до спільноти стипендіатів програми.

P.S. Стипендіальна програма «Завтра.UA» – це найбільша приватна загальнонаціональна програма підтримки талановитої молоді в Україні. Її мета – сприяти формуванню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни, яка стане генератором майбутніх змін.