Програма Жана Моне – це освітня програма Європейського Союзу, головна мета якої полягає у підвищенні рівня знань та обізнаності міжнародної спільноти у питаннях європейської інтеграції шляхом сприяння викладанню та дослідницькій діяльності в цій галузі.
Модуль Жана Моне – це коротка програма навчання (або курс) у сфері вивчення і поширення позитивного досвіду Європейського Союзу у вищому навчальному закладі.
Університетський прєкт Еразмус+ за напрямом Модуль Жана Моне «Політика сталого розвитку ЄС: досвід для українських міст та регіонів в умовах децентралізації» розроблено в межах розвитку Освітньої програми «Економіка міста та регіону» спеціальності 051 «Економіка», яку акредитовано у 2021 році і яка успішно реалізовується у Державному податковому університеті на факультеті податкової справи, обліку та аудиту.