Шаповалов Максим Олегович успішно пройшов 1 тур стипендіальної програми «Завтра.UA» (найбільша приватна загальнонаціональна програма підтримки талановитої молоді в Україні. Її мета – сприяти формуванню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни, яка стане генератором майбутніх змін ), набравши з 20 максимально можливих балів 20. Добір стипендіатів програми відбувається за результатами щорічного відкритого загальноукраїнського конкурсу.

На наступних етапах конкурсу незалежні фахові експерти будуть оцінювати наукові роботи конкурсантів.

Тримаємо кулаки за Максима і для нас ти вже переможець, бажаємо з легкістю пройти всі етапи конкурсу.

Дякуємо к.е.н., доценту, завідувачу кафедри економічної політики та сталого розвитку Скорик Марині Олегівні., за супроводження роботи.

P.S. Фонд Віктора Пінчука здійснює пошук, добір та підтримку обдарованих і цілеспрямованих студентів провідних закладів вищої освіти (ЗВО) України.