Раді офіційно повідомити вам результат гри AICPA / CIMA Business Game де вже 3 рік поспіль здобувачі вищої освіти факультет податкової справи, обліку та аудиту показують гарний результат.

У 2023 році наша команда посіла 2 місце (96 здобувачі взяло участь у грі).

Участь у грі дає можливість познайомитись з СІМА та її кваліфікацією (міжнародна фінансова кваліфікація СІМА (Chartered Institute of Management Accountants)– це одна з найбільш престижних професійних кваліфікацій на міжнародному рівні), а також дає можливість спробувати свої сили у вирішенні реальних ситуацій, що виникають у сучасному бізнес-середовищі. Найкращі кейси зібрані в цій грі.

Гра тривала з 20 жовтня до 20 листопада 2023 року, всі завдання - англійською мовою.

Для того, щоб отримати сертифікат про участь у CIMA Business Game 2023 потрібно набрати не менше 70 % правильних відповідей.

Дякуємо всім учасникам за активну участь, а Наталії Вовчук та Марині Зайцевій дякуємо за надану нагоду долучитися до гри.