Яку професію обрати – одне з головних запитань у житті кожної людини.

З метою полегшення вибору університету д.е.н., професор кафедри фіскального адміністрування - Лєкарь Сергій Іванович, заступник декана факультету податкової справи, обліку та аудиту з навчально-організаційної роботи – Кітченко Марина Іванівна, та студентка групи ОББ-23-2 – Агафонцева Анастасія провели ряд профорієнтаційних зустрічей, з метою популяризації Державного податкового університету.

Профорієнтація була проведена в Смолінському ліцеї № 2, Смолінської селищної ради Новоукраїнського району, Кіровоградської області, в Чернівецькому ліцеї № 12 «Ювілейний» Чернівецької міської ради та в Монастирищенському ліцеї № 2, Монастирищенської міської ради Черкаської області.

Студентські роки – це найкращі роки, а вступ до Державного податкового університету, на факультет податкової справи, обліку та аудиту – це найкраща інвестиція в у ваше успішне майбутнє!

Будь в тренді! Навчайся в Державному податковому університеті.