06.12.2023 р. між Факультетом податкової справи, обліку та аудиту та компанією «ДЕБЕТ Плюс» підписано Меморандум про співпрацю.

В рамках співпраці науково-педагогічні працівники кафедри обліку та консалтингу, а також аспіранти за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування» отримали сертифікати про підвищення кваліфікації та проходження курсу навчання з автоматизованого комплексного ведення бухгалтерського (фінансового) обліку в програмному середовищі «ДЕБЕТ ПЛЮС v12».

Вітаємо к.е.н., доцента, завідувача кафедри обліку та консалтингу Колісник Олену Пилипівну; к.е.н., доцента Сторожук Тетяну Миколаївну; к.е.н., доцента Гуріну Наталію Валеріївну; к.е.н., доцента Занька Бориса Михайловича та аспірантку кафедри Гордієнко Тетяну з успішним проходженням курсу та отриманням сертифікатів.

Дякуємо команді «ДЕБЕТ Плюс», зокрема, Мозговому С. А. та Осмятченку В. О., за надану можливість та сприяння у підвищенні кваліфікації в сфері автоматизації ведення обліку.