18 березня 2024 року у стінах Державного податкового університету для здобувачів вищої освіти факультету податкової справи, обліку та аудиту, що навчаються за освітньо-професійними програмами «Облік, податковий аудит та бізнес-аналітика», «Податкова справа в системі державного контролю», «Економіка підприємства», «Економіка та організація підприємницької діяльності»», другого (магістерського) рівня «Економіка міста та регіону» відбувся освітньо-виховний захід на тему «Захисники України – здорові духом та тілом».

На запрошення старшого викладача кафедри економічної політики та сталого розвитку Теліщук Мирослави Миколаївни захід провів офіцер групи спеціальної психологічної підготовки Десантно-штурмових військ – Євген Кузьменко.

Офіцер власним прикладом мотивував здобувачів до підтримки здорового способу життя, розповів про вплив оточення на формування і розвиток особистості. Наголосив на тому, що для досягнення вершини кожен має багато читати. Не обійшлося і без власної поезії, яка викликала щирі оплески.

Команда факультету щиро дякує пану Євгену за цікаву, змістовну зустріч, адже ніщо так не надихає до змін, як власний приклад.

Дякуємо захисникам та захисницям України за їх відвагу, мужність. Пишаємося нашими незламними героями, віримо і підтримуємо ЗСУ.