Червень! Літо! Однак це аж ніяк не означає, що команда факультету податкової справи, обліку та аудиту йде на літні канікули.

5 червня 2023 року здобувачі вищої освіти з науково педагогічними працівниками факультету податкової справи, обліку та аудиту приєдналися до відкритого онлайн майстер-класу Кирила Куницького на тему «‎Управління бізнесом на основі ключових показників: покрокова інструкція для CEO‎‎»‎.

Майстер-клас був досить корисним, адже управлінці і власники бізнесу регулярно припускаються помилок. Ці помилки коштують компаніям мільйони. Ціна неухваленого рішення або неправильно ухваленого рішення може бути дуже високою. В умовах турбулентності не можна собі дозволяти таку «‎розкіш»‎.

В рамках зустрічі розібрали, які саме показники бізнесу варто аналізувати та які існують відмінності між показниками для різних галузей, на які ключові маркери варто орієнтуватись при ухваленні рішень.