Хочемо Вас познайомити з творчою та креативною командою наукового товариства факультету податкової справи, обліку та аудиту Державного податкового університету.

Наукове товариство на факультеті функціонує безперебійно вже більше 25 років.

Основна мета діяльності НТС – всебічне сприяння та популяризація науки серед здобувачів вищої освіти та аспірантів факультету.

Сьогодні наукове товариство факультету налічує 35 осіб, які поєднують навчання і 24/7 допомагають своїм колегам реалізувати себе на науковій ниві.
Організовують інтелектуально-розважальні конкурси, допомагають в організації конференцій, олімпіад, вікторин та круглих столів, ведуть свою instagram сторінку, готують матеріал для телеграм каналу факультету та facebook-факультету
Вже другий рік поспіль головою наукового товариства є здобувач вищої освіти (першого) бакалаврського рівня – Ляшок Тетяна (група ОБП-20-1). Життєве кредо Тетяни: "Кожен будує собі власний світ. Знання - матеріал".

Петухова Алла (група ОББ-20-2) - заступник голови наукового товариства. Власне кредо: "Перемога – це ще не все, все – це постійне бажання перемагати!"

Дрозд Віктор (група ОБП-22-1), заступник голови наукового товариства. Також має своє життєве кредо: "А завзяття й праця щира, свого ще докаже".

Весь тягар документообігу цього року ліг на плечі Маріянчук Вікторії (група ОБ-22-2). Власне кредо: "Обов'язок і відповідальність вимагають душевної роботи".

Наука – це драйвер прогресу!!!