3 жовтня для здобувачів спеціальностей 051 «Економіка», 076 «Підприємництво та торгівля» та 071 «Облік та оподаткування» відбулась гостьова лекція  від випускника університету, а нині керуючого партнера компанії Смарт Фармінг Назара Малиняка на тему: «Компанія Смарт Фармінг: стратегії успіху в агробізнесі».

SmartFarming – комплексний інтегратор технологій у рослинництві, що надає повний спектр послуг з управління земельним банком. Крім того компанія проводить комплексну модернізацію агровиробництва – від експрес-аудиту господарства, оцифрування агробізнесу, розробки інвестиційного та операційного плану дій щодо підвищення ефективності, до впровадження технологій, аналізу результатів проектів та подальшого супроводу агробізнесу.

Здобувачі дізналися про виклики та ризики  підприємницької діяльності, про складний шлях до успіху: від народження ідеї до визнання компанії як на національному так і на світовому рівні. Незважаючи на всі ризики для агробізнесу, пов’язані з війною, за підсумками 2023 року компанія увійшла до національного рейтингу найуспішніших компаній Forbes Next 250 Україна.

Лектор наголосив про важливість для успішного ведення бізнесу володіти не лише професійними навичками (Hard skills), але й навичками комунікації (Soft skills). Завдяки харизмі лектора слухачі  на певний час занурились в конкурентну атмосферу реального бізнесу та отримали мотивацію для професійного та особистого розвитку.