4 жовтня 2023 року на запрошення кафедри фіскального адміністрування факультету податкової справи, обліку та аудиту була проведена онлайн-лекція Раффаеле Петруцці на тему: «Міжнародне оподаткування».

Раффаеле Петруцці - керуючий директор Центру трансфертного ціноутворення WU в Інституті австрійського та міжнародного податкового права WU, міжнародний податковий радник, який спеціалізується на міжнародному корпоративному оподаткуванні та трансфертному ціноутворенні в L&P Global (Відень) і Ludovici Piccone & Partners (Мілан).

Лекцію відвідали 60 осіб. Здобувачі вищої освіти та науково-педагогічні працівники активно долучилися до дискусії, мали можливість поставити запитання та отримати вичерпні відповіді на них, адже тема лекції є дуже актуальною, адже кожна держава втрачає значні податкові надходження внаслідок застосування транснаціональними корпораціями агресивного податкового планування (для перенесення доходів до юрисдикцій з більш сприятливими режимами оподаткування), реструктуризації моделей бізнесу з метою зниження бази оподаткування та ін.