В рамках укладеного Меморандуму про взаєморозуміння щодо співпраці та розвитку дружніх відносин між Вищою школою фінансів Федеральної землі  Півчнічний Рейн-Вестфаля, м. Нордкірхен та Державним податковим університетом, здобувачі вищої освіти факультету податкової справи, обліку та аудиту, а саме Басова Альбіна та Судак Валерія, з 10 по 12 грудня 2023 року відвідали Вищу фінансову школу, м. Нордхен де підвищили свої «hard skills» взявши участь у семінарі на тему: «Шахрайство з розслідувань».

Згідно з програмою семінару, прослухали наступні доповіді:

• «Основи європейського кримінального податкового права»;
  • «Завдання та діяльність Європейської прокуратури»;
  • «Транскордонні ПДВ-каруселі та кримінальне переслідування їх учасників у країнах членах-ЄС»;
  • «Завдання та діяльність органів податкових розслідувань України та землі Північний Рейн-Вестфаля»;
  • «Сучасна податкова та фінансова політика в Україні»;
  • «Прецедентна практика Європейського суду з прав людини щодо зловживань (справа Italmoda та ін.)»;
  • «Система звітності для електронних рахунків-фактур, що застосовуються в Німеччині, їх роль у боротьбі з шахрайством з ПДВ».

Дякуємо за гостинність зустрічаючій стороні, адже для здобувачів організували ще і пізнавальну, цікаву екскурсійну програму.