30.11.2023 о 14.45 кафедра облікових технологій та бізнес-аналітики підготувала онлайн-зустріч із Олексієм Александровим доктором економічних наук, вченим-практиком, професійним банкіром з понад 20 річним досвідом роботи на ринках СЕЕ і СНД, професором Бізнес Школи Міжнародного Інституту Менеджменту (MIMKyiv), Associate professor Baltic International Academy, старшим науковим співробітником Інституту Системних статистичних досліджень Київ, викладачем Центру підготовки банківських працівників України (НЦПіБПУ) при НБУ, науковим консультантом щомісячного ділового журналу Strategic Business Review Київ, членом Ради CFO Club Ukraine, членом Diplomatic Economic Club Riga, Latvia, президентом Private Banking Club Незалежної Асоціації Банків України, почесним другом Літературно-меморіального музею М. А. Булгакова, м Київ, автором понад 100 наукових і науково-популярних публікацій; 6 монографій і колективних наукових праць.

Запрошуємо всіх бажаючих! Не втрачайте можливості отримати передові знання.

Посилання на зустріч.