30 жовтня 2023 р. Державний податковий університет встановив партнерство з Інститутом розвитку сільського господарства імені Лейбніца в країнах з перехідною економікою (ІАМО), Галле (Заале), Німеччина.

Меморандум сприятиме розвитку міжнародної співпраці в галузі освіти, наукових досліджень, інноваційних розробок, культурних обмінів та поглибить дружні стосунки між сторонами.

У цьому Інституті професор кафедри обліку та консалтингу факультету податкової справи, обліку та аудиту нашого Університету Володимир Метелиця проводить наукове дослідження (MSCA4Urkaine) в межах Рамкової програми ЄС наукових досліджень та інновацій «ГОРИЗОНТ» (2021-2027). Назва проекту: «Звітність зі сталого розвитку та доступ до капіталу [для повоєнного відновлення] сількогосподарських підприємства в Україні». Період проекту: з 01 червня 2023 по 31 травня 2025 р.

Додаткову інформацію про проект можна отримати за посиланням.