30.04.2024 р. здобувачі вищої освіти долучилися до онлайн зустрічі, інтерактивної сесії запитання-відповіді від віце-президента Європейського парламенту.

Марк Ейнджел є люксембурзьким соціалістом, членом Європейського парламенту, з 18 січня 2023 року обіймає посаду віце-президента Європейського парламенту. Має ступінь магістра філології (диплом з німецького, французького та англійського перекладу (Віденський університет), а також вивчав економіку туризму (Віденський університет економіки та бізнесу).

Тема інтерактивної сесії: «Let's Demystify Europe! Understanding the Aims and Values of the EU»/ «Демістифікуймо Європу! Розуміння цілей та цінностей ЄС», яка є частиною проекту Erasmus+: «Strengthening European Identity and Civic Engagement through Social & Digital Educational Activities," (координується Languages.lu / Group Moraru sàrl).

Мова заходу: англійська

Модератор заходу — Пані Клара Морару (Clara Moraru), директорка Languages.lu

Ініціатор зустрічі – Новицька Надія Володимирівна, доцент кафедри облікових технологій та бізнес-аналітики, факультету податкової справи, обліку та аудиту.