Під час лекції Саньїн Сян розповіла про роль приналежності у житті людини і про те, як часом неочевидні речі, здатні вести команди до перемоги або стати причинами поразки.
 Люди схильні відчувати приналежність до чогось – до родини, до компанії, до спільної місії чи вірувань. І сьогодні лідери мають якраз звя'язувати інших спільною ідеєю. Це важливо, коли організація багатонаціональна або розкидана по всьому світу.
Існує ідея про те, що приналежність починається з нас. Якщо ми -  лідери, маємо силу і владу, то ми можемо впливати на відчуття приналежності. А найперше, коли ми створюємо відчуття приналежності для нас самих, ми починаємо втягувати інших у наш простір. Таким чином, приналежність починається з нас.
Чому це важливо для лідерів сьогодні?  Останні 2-3 роки важкі для всього світу, ми проходимо через багато викликів. Якщо раніше наші батьки працювали на компанію стільки часу, скільки там вирішать, що людина потрібна, то тепер влада переходить до індивіда.  Тепер людина обирає,  працюватиме вона там чи ні і скільки. Відбулась зміна у соціальному контракті між наймачами і тими, кого вони наймають. Співробітники вирішують, йти чи лишатися, відтак у них тепер більше влади. І ключове тут – чи відчувають вони приналежність до організації чи вони легко можуть її залишити.
Світ зміюється і разом із світом змінюємося ми. Державний податковий університет, факультет податкової справи, обліку та аудиту готує саме лідерів, лідерів у своїй справі. Ми готуємо  особистості, які мають внутрішню силу та можуть зрушити навіть зовсім непідйомну «скелю».
Дякуємо організаторам лекції, а саме ReinforceUA.