Шахи — найбільш поширена інтелектуальна гра у цілому світі. Вона не тільки цікава, але й корисна для розвитку логіки. Гра в шахи активізують обидві півкулі головного мозку, поліпшують творчі здібності, концентрацію, критичне мислення і навички навчання.

10 жовтня 2023 р. у Державному податковому університеті пройшов Кубок ректора з шахів серед здобувачів вищої освіти. У змаганнях взяли участь понад 20 учасників — представники всіх факультетів та інститутів вищого навчального закладу.

Організаторами даного турніру виступили факультет податкової справи, обліку та аудиту та факультет фінансів та цифрових технологій.

Бездоганну організацію Кубка ректора з шахів забезпечили Факультет податкової справи, обліку та аудиту ДПУ та Факультет фінансів та цифрових технологій.

Суддею змагань виступив д.е.н., доцент, професор кафедри облікових технологій та бізнес-аналітики факультету податкової справи, обліку та аудиту Юрій Мискін.

Дякуємо організаторам за відродження інтелектуальних ігор в університеті.

Вітаємо всіх учасників змагань та бажаємо нових інтелектуальних перемог!