AICPA & CIMA оголосили конкурс пропозицій щодо досліджень для нового Дослідницького центру в Центральній та Східній Європі (CEE).

Напрямки досліджень

У своєму першому конкурсі пропозицій Дослідницький центр AICPA & CIMA CEE шукає дослідницькі проекти, що стосуються сучасних проблем управлінського обліку та практики контролю в Центральній та Східній Європі, включаючи такі сфери, як результативність бізнесу, звітність про сталий розвиток та навички.

Прийнятні країни

Дослідницькі гранти доступні як досвідченим дослідникам, так і дослідникам, які починають кар’єру, з установ у всьому регіоні, включаючи Боснію та Герцеговину, Болгарію, Хорватію, Чеську Республіку, Естонію, Грецію, Угорщину, Латвію, Литву, Македонію, Чорногорію, Польщу, Республіку Молдова, Румунія, Сербія, Словаччина, Словенія та Україна.

Докладніше.

Кінцевий строк подання заявок - 24 листопада 2023

26 вересня 17:00 (Київ) відбудеться організаційний вебінар з питань конкурсу

Посилання для реєстрації.

Доповідачі:

• Утц Шеффер, директор Інституту управлінського обліку та контролю та професор управлінського обліку та контролю WHU – Школа менеджменту Отто Байсхайма
  • Марія Шигун, професор кафедри бухгалтерського обліку та консалтингу Київського національного економічного університету
  • Олександр Сольскі, керівник інтегрованих операцій (iOPs) у Східній Європі та керівник глобального проекту торгових умов iOPs, Unilever.