За результатами II етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Облік і оподаткування», який тривав з лютого по квітень 2023 року Державний податковий університет посів почесне 2 місце у командному заліку.

Всього участь у Конкурсі взяли 90 авторів  з вищих навчальних закладів України. Конкурс проводиться щороку з метою створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу талановитої молоді, підтримки наукової та творчої роботи студентів, стимулювання їх інтересу до дослідницької роботи, оволодіння ними інноваційними технологіями. Засновником Конкурсу є Міністерство освіти і науки України.

Від факультету податкової справи, обліку та аудиту на конкурс було подано 2 наукові роботи на теми:

«Державний фінансовий аудит підприємств теплоенергетичного комплексу» від Заріцької Вікторії, науковий керівник Рябчук О.Г., к.е.н., доцент кафедри аудиту, державного фінансового контролю та аналізу;

«Обліково-аналітичне забезпечення управління цінністю підприємства» від Корник Марії та Романюк Анастасії, науковий керівник Мискін Ю.І., д.е.н., професор кафедри облікових технологій та бізнес-аналітики.

Результати конкурсу.

Дякуємо вам за вашу працю.