26 жовтня 2022 року кафедра економічної політики, факультету податкової справи, обліку та аудиту запросили Інгу Мінелкайте для виступу перед аудиторією здобувачів вищої освіти Державного податкового університету. Гостьова лекція була запланована для здобувачів вищої освіти за освітньою програмою  "Економіка міста та регіону" однак анонсована подія викликала великий ажіотаж і до події доєдналися здобувачі вищої освіти за освітньою програмою "Облік, податковий аудит та бізнес-аналітика", науково-педагогічні працівники університету та всі бажаючі.
Професорка з ділового адміністрування Ісландського Університету  провела лекцію на тему: «Сталий шлях до стійкості: роль культури. Приклад Ісландії». Серед слухачів виникла жвава дискусія не зважаючи на той  факт, що мова спілкування була обрана - англійська. Сльози на очах були у всіх коли говорили про Україну та український народ.
Дякуємо Джадаллі Олені Іванівні та Мацелюх Наталії Петрівні  які були модераторами зустрічі.