Темп життя і сучасний світ задає ритм і формує нову систему професійних вимог до людей. В умовах нестабільності ринку праці та об'єктивних, високих вимог роботодавців щодо «soft skills» у своїх працівників перед закладами вищої освіти стоять два ОСНОВНІ завдання:
- сформувати набір професійних знань, умінь і навичок
- сформувати у здобувачів освіти кар'єрну компетентність.
Саме тому, 03.10.2022 р. кафедра аудиту, державного фінансового контролю та аналізу запросила провести гостьову лекцію головного наукового співробітника лабораторії економічних досліджень Київського НДІ судових експертиз, д.е.н., професора Проскуру Катерину Петрівну. Здобувачі вищої освіти факультету податкової справи, обліку та аудиту за освітніми програмами «Облік, податковий аудит та бізнес-аналітика», «Державний аудит; судово-економічна експертиза у фінансових розслідуваннях» доєдналися до лекції на тему «Практичні аспекти судово-економічної експертизи».