Розпочинаємо тиждень в Державному податковому університеті на факультеті податкової справи, обліку та аудиту з гостьової лекції на досить актуальну тему: «Особливості проведення контрольно-перевірочної роботи під час воєнного стану».
Кафедра фіскального адміністрування в рамках співпраці з Головним управлінням ДПС України у м.Києві запросили заступника начальника відділу перевірок у сфері побутових послуг управління податкового аудиту у сфері торгівлі та послуг Головного управління ДПС України у м.Києві Кудрявого Віталія для проведення лекції.
На лекції були присутні здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів за спеціальностями 071 "Облік і оподаткування" та 072 "Фінанси, банківська справа та страхування", за  освітньо-професійними програмами "Податкове консультування" та «Фіскальне адміністрування».
Дякуємо пану Віталію за цікаві практичні приклади, за те, що не оминули питання корупції, ухиляння від сплати податків. В такий складний час для нашої держави необхідно формування нової свідомості і культури платників податків. Суспільство сьогодні – частина економічного фронту. Ми маємо навчатися краще і у кращих задля захисту нашого майбутнього.