Здобувачі вищої освіти факультету податкової справи, обліку та аудити, що навчаються за освітніми програмами: "Облік і оподаткування в управлінні підприємницькою діяльністю", "Державний аудит; судово-економічна експертиза у фінансових розслідуваннях", "Управлінський облік та бізнес-аналітика", "Податкове консультування", "Міжнародне оподаткування", "Фіскальне адміністрування", "Економіка міста та регіону", 13 жовтня доєдналися до презентації тренінг-курсів, що будуть реалізовані у 2023-2024 н.р. в рамках програми Erasmus+ Jean Monnet Modules.

Науково-педагогічні працівники кафедри економічної теорії презентували тренінг-курс «Політика сталого розвитку ЄС: досвід для українських міст та регіонів в умовах децентралізації» реалізація якого вже 2 рік поспіль відбувається в Державному податковому університеті. А науково педагогічні працівники кафедри фіскального адміністрування вперше презентували треніг-курс «Оподаткування та податкова культура країн ЄС: досвід для України».

Презентації проєктів відбувалися в рамках ErasmusDays2023.