В Державному податковому університеті відзначили День науки. Дане свято органічно увійшло в наше університетське життя, і щороку науково-педагогічних працівників відзначають грамотами за їх інтелектуальну працю і досягнення.

У 2024 році науково-педагогічні працівники факультету податкової справи, обліку та аудиту були відзначені грамотами Міністерства фінансів України, Київської обласної державної адміністрації, Бучанська районна державна адміністрація, Ірпінської міської ради та Державного податкового університету.

Колектив факультету пишається своїми науковцями, які в цьому році отримали відзнаки: Метелиця В. М., Колісник О. П., Іванишина О. С., Грищук Г. В., Лісовий А. В., Скорик М. О., Юр’єва П. Б., Паянок Т. М., Мискін Ю. І., Калач Г. М., Ляшенко Г. П..

Дякуємо кожному з вас за працю та з нагоди Дня науки бажаємо всім міцного здоров'я, натхнення до нових звершень!