11 березня 2024 року в Державному податковому університеті для здобувачів вищої освіти факультету податкової справи, обліку та аудиту був проведений «Базовий тренінг із психологічної стійкості»

Проводила зустріч зі студентами Анна Петрова, психолог-тренер проєкту «Провідники змін» Фонду Маша, коучиня & психологиня в напрямку транзакціного аналізу. Членкиня НПА та УСТА. Тренерка із травмаедукації, першої психологічної допомоги та програми із стрес менеджменту «Самодопомога плюс», що рекомендована ВООЗ.

Говорили про:

• психологічну стійкість;
  • стрес та стресові реакції;
  • еустрес (умовно «позитивний» стрес) та дистрес (умовно «негативний» стрес);
  • вигорання та вплив стратегій поведінки, які допомагають (чи не допомагають) впоратись із стресом;
  • модель «Світлофор», яка відображає стани нервової системи.
  • першу психологічну допомогу;
  • відмінність стресу та травми;
  • вплив травми на життя людини.

А також приділили увагу емоційному стану та зробили наступні практики:

• дихальні вправи;
  • м'язова релаксація;
  • дослідження власних ресурсів.

Формат тренінгу є інтерактивним, тобто зустріч побудована на спілкуванні один з одним. Було надзвичайно цікаво та ефективно.

Студенти факультету щиро дякують за організацію такого вчасного і актуального заходу відділу молодіжної політики ДПУ та особисто пані Анні.