Вітаємо колектив факультету податкової справи, обліку та аудиту з отриманням позитивного рішення про акредитацію освітньої програми «Облік, податковий аудит та бізнес-аналітика» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування».

Позитивне рішення про акредитацію було підтримане і членами експертної групи, і членами галузевої експертної ради, і радою Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. Це зайвий раз підтверджує високий рівень викладання, ефективної комунікації зі стейкхолдерами, прозорість взаємодії зі здобувачами вищої освіти, бездоганну роботу колективу Державного податкового університету.

Щиро дякуємо за належну фахову роботу експертної групи та галузевої експертної ради, а також за надані доречні пропозиції та рекомендації, спрямовані на удосконалення освітньої програми «Облік, податковий аудит та бізнес-аналітика».

Вітаємо гаранта освітньої програми Савченко Аллу Миколаївну, канд. екон. наук, доцента, заступника декана факультету податкової справи, обліку та аудиту з навчально-методичної роботи. Дякуємо адміністрації Державного податкового університету, всім науково-педагогічним працівникам університету, які брали участь в акредитації, всім структурним підрозділам університету і здобувачам вищої освіти разом із студентським парламентом. Дякуємо за ефективну згуртовану командну роботу та високий професіоналізм.

Цей успіх є результатом титанічної роботи. Ми в котре доводимо, що ми незламні і якість освітніх послуг для нас головний пріоритет.