В рамках Тижня академічної доброчесності в Державному податковому університеті, 19 вересня 2023 року заступник декана з навчально-методичної роботи, гарант освітньої програми, к.е.н., доцент Савченко Алла Миколаївна провела зустріч зі здобувачами вищої освіти першого (бакалаврського) рівня освітньої програми «Облік, податковий аудит та бізнес аналітика» та «Податкова справа в системі державного контролю». Під час лекції говорили про дотримання академічної доброчесності в навчанні, розглянули можливі види порушення академічної доброчесності.

Здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня отримали інформацію з питань порядку перевірки робіт на наявність ознак академічного плагіату, ознайомились з інформацією про онлайн-сервіс пошуку плагіату Unicheck, який функціонує в університеті.

Лекція супроводжувалася жвавою дискусією, під час якої здобувачі висловлювали свої думки щодо причин та проявів академічної недоброчесності у освітньому просторі.

Віримо, що принципи академічної доброчесності будуть реалізовані здобувачами вищої освіти на практиці та сприятимуть підвищенню якості освітнього процесу в Державному податковому університеті на факультеті податкової справи, обліку та аудиту.