15-17 травня 2024 року в Румунії, м. Бухарест, відбувся 46-й щорічний Конгрес Європейської асоціації бухгалтерів (EAA). Захід об’єднав учасників з відомих університетів Європи, Південної та Північної Америки, Азії, Африки, Австралії. Державний податковий університет представила завідувач кафедри обліку та консалтингу факультету податкової справи, обліку та аудиту, канд. екон. наук, доцент -  Колісник Олена Пилипівна.

Три дні пролетіли, як один. Воркшопи, тренінги, виступи з доповіддями, обговоренням актуальних питань з обліку та оподаткування, а також презентаціями результатів міждисциплінарних досліджень.

Матеріали доповідей та результати дискусій будуть ураховані науковою спільнотою України для вдосконалення системи бухгалтерського обліку та для обговорення із професійною спільнотою, а також при формуванні змісту навчальних дисциплін облікового спрямування кафедри обліку та консалтингу.

Щорічний конгрес Європейської асоціації бухгалтерів є одним із найбільш популярних заходів міжнародного рівня, який об’єднує фахівців у галузі бухгалтерського обліку з метою обміну знаннями та ідеями для визначення напрямів досліджень в обліку та розвитку бухгалтерської освіти.

Дякуємо Наталії ВОВЧУК (Head of South East Europe at Association of International Certified Professional Accountants – CIMA) за запрошення та підтримку.

Дякуємо AIСРА&CIMA за можливість доєднатися до участі у Конгресі.