Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної студентської конференції «Актуальні питання фінансового права», яка відбудеться 12 березня 2024 року

Запрошуємо здобувачів усіх рівнів прийняти участь у Всеукраїнській науково-практичній студентській конференції «Актуальні питання фінансового права»

Наукова проблематика конференції:

• Концептуальні засади розвитку норм та правових інститутів фінансового права.
  • Бюджетне, податкове та банківське законодавство України: стан, проблеми та перспективи.
  • Напрями та сучасні тенденції розвитку митної політики та митного права України.
  • Розвиток валютного права та валютного законодавства України.
  • Проблеми адаптації національного законодавства до міжнародного фінансового права.

Матеріали необхідно надіслати до 10 березня 2024 року на адресу електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Всі учасники конференції отримають електронний збірник конференції.

Інформаційний лист конференції.