Відбулась робоча зустріч Президії Асоціації випускників Навчально-наукового інституту права ДПУ, за участю:

• Директора інституту Василя Васильовича Топчія;
  • Голови Асоціації - очільниці Головного управління ДПС у Кіровоградській області Юлії Мороз;
  • Членів Асоціації: Народного депутата України України ІХ скликання Максима Дирдіна, заступників директора інституту Наталії Лугіної, Ігоря Грицюка та Дарії Вітюк, доцентки кафедри фінансового та податкового права Альони Гарбінської-Руденко;
  • Керівниці Благодійного Фонду Асоціації Тетяни Білько.

За результатами зустрічі ухвалено ряд рішень щодо оптимізації роботи на весняний період.

Зокрема, стосовно запуску роботи офіційного сайту, серії професійних майстер-класів від членів Асоціації для студентів інституту, а також циклу інтервʼю з випускниками.

І найголовніше, розпочато підготовку до Загальних зборів, які відбудуться в Державному податковому університеті та символічно будуть приурочені традиційній «Зустрічі з випускниками», яка щороку відбувається у першу суботу червня.

Щиро бажаємо втілення усіх напрацьованих планів і пишаємось дієвістю та небайдужістю наших випускників!