Протягом тижня у профорієнтаційному візиті робочої групи Навчально-наукового інституту права ДПУ до Кіровоградської області, було проведено зустрічі із школярами та ліцеїстами понад 25 закладів середньої освіти, укладено 15 угод про співпрацю в рамках «PROFплатформи» Державного податкового університету!

Знайомства з учнями старших класів міста Кропивницького, Олександрії, Знам`янки, Світловодська Суботцівської та Трепівської громад, завдяки яким вони мали змогу детальніше дізнатися про університет, умови вступу-2024 та освітні програми, за якими здійснюватиметься набір під час прийдешньої вступної кампанії.

І не важливо де відбуваються зустрічі, в ошатних актових залах, комфортних навчальних класах, чи у безпечних укриттях. Головне - живе спілкування і комунікація, яка завдяки гостинності жителів Кіровоградщини налагоджується з перших хвилин.

Чітка координація із Департамент освіти і науки Кіровоградської ОВА та постійна комунікація дозволили реалізувати усі попередні завдання для якісно проведеної роботи, яка, сподіваємось, принесе свої позитивні результати під час вступної кампанії. Особливі слова вдячності за організацію висловлюємо очільниці ДПС у Кіровоградській області Юлії Анатоліївні Мороз-випускниці та Голови асоціації випускників Навчально-наукового інституту права.

Ми горді з того, що наші випускники не лише досягають професійних успіхів, але, при цьому залишаються вірними та надійними партнерами своєї Alma-mater.