Вважаємо чудовою традицією відзначення кращих науковців з числа професорсько-викладацького складу та студентів Навчально-наукового інституту права ДПУ за результатами навчального року, що минає.

На урочистому засіданні Вченої ради інституту було нагороджено переможців у трьох номінаціях.

Кращим професором, за загальними показниками визначено Олега Григоровича Боднарчука - доктора юридичних наук, професора, професора кафедри фінансового та податкового права.

Лауреатками у цій номінації також стали Ірина Василівна Чеховська - докторка юридичних наук, професорка, завідувачка кафедри цивільного права та процесу та Юрій Юрійович Рябченко - доктор юридичних наук, професор, професор кафедри цивільного права та процесу.

Серед найактивніших, за науковими досягненням доцентів, переможницею стала Вікторія Анатоліївна Миколаєць - докторка юридичних наук, доцентка, доцентка кафедри цивільного права та процесу.

За активну діяльність відзнаками у цій номінації відзначено також Альону Валеріївну Гарбінську-Руденко - кандидатку юридичних наук, доцентку, доцентку кафедри фінансового та податкового права та Ольгу Іванівну Косілову - кандидатку політичних наук, доцентку, доцентку кафедри теорії та історії держави і права.

Безумовно, ми пишаємось і науковими досягненнями наших студентів.

Кращою серед здобувачів визнано Богдану Паланську. Серед лауреатів ще двоє майбутніх бакалаврів права - Валентин Підгородецький та Тетяна Мазур.

Шановні колеги, прийміть найщиріші привітання та побажання подальших успіхів та звершень!

Нехай кожен, хто у непростий час, активно працює на науковій ниві, завжди відчуває себе достойно оціненим і потрібним державі та колективу!