На зустріч до студентів завітала Ольга Веретільник - адвокатка, членкиня Громадської ради доброчесності. І, що особливо приємно - випускниця Навчально-науковий інститут права ДПУ.

Запрошена спікерка зосередила увагу слухачів на ключових принципах діяльності Громадської ради доброчесності, основним завданням якої є сприяння Вищій кваліфікаційній комісії суддів України у встановленні відповідності судді (кандидата на посаду судді) критеріям професійної етики та доброчесності для цілей кваліфікаційного оцінювання.

До слова, раніше Ольга працювала радницею та адвокаткою в юридичній компанії «Міллер». Станом на сьогодні займається індивідуальною адвокатською практикою.

Завжди раді зустрічати у стінах інституту випускників, які діляться власним досвідом із молодим поколінням.