За ініціативи кафедри теорії та історії держави і права Державного податкового університету, за сприяння учасниці програми Researchers at Risk Fellowship, започаткованої Британською академією та Cara (the Council for At-Risk Academics) Валерії Антошкіної, відбулась гостьова лекція доктора філософії Школи права Університету Манчестера (Велика Британія), фахівця у сфері політології Хаврамана Алі на тему: «Британія, Ірак і політика геноциду: кампанія уряду Бааса 1963 року проти курдів».

Модерувала захід Ольга Косілова - кандидатка політичних наук, доцентка, заступниця завідувача кафедри теорії та історії держави і права.

Важливість теми обумовлена зростаючою кількістю конфіліктів у світі, які виникають на національному грунті, боротьбі націй за самовизначення.

З повною версією статті Dr. Hawraman Ali "Britain, Iraq, and the Politics of Genocide: The 1963 Ba’ath Government Campaign Against the Kurds", можна ознайомитися за посиланнням.