Урочистості розпочали із вшанування памʼяті студентів та випускників, які повернулись з фронту «на щиті», поклавши власне життя за мирне майбутнє країни.

З вітальним словом до студентства, викладачів та гостей, з числа учасників Національного форуму студентського самоврядування, звернулись очільник Державного податкового університету Дмитро Серебрянський та директор інституту Василь Топчій.

В конкурсі на кращого знавця національних традицій зійшлись проректор з науково-педагогічної роботи та соціального розвитку Дмитро Венцковський та голова студентської ради ННІП Карина Мазяр, яка власне і здобула перемогу.

А от у кулінарному батлі між викладачами, які пригощали бограчем та студентами, що готували плов, тріумфували хіба що ті, хто були присутні на святкуванні та мали змогу насолодитись смаколиками.

Не обійшлось і без творчих вітань від талановитих сузірчан та чарівної гості Лідії Клименко - учениці Ліцей 157 Києва, з яким інститут підтримує партнерські відносини.

Протягом заходу, завдяки донатам, вдалось зібрати понад 5000 гривень на підтримку військових.

Щиро вітаємо усіх зі святом, яке ідентифікує українців по всьому світу! Віримо, що єдність та повага до національних традицій наближає нашу омріяну допомогу!