Під час заходу, ініційованого кандидаткою юридичних наук, доценткою, завідувачкою НЛ "Юридична клініка" ННІ права ДПУ Любовʼю Омельчук, здобувачі вищої освіти Державного податкового університету мали змогу ознайомитись з історією, формуванням та структурою установи, поспілкуватись із суддею-спікером Ігорем Строгим, який поділився власною професійною історією та етапами, які довелось пройти на шляху до призначення суддею Вищого Антикорупційного Суду.

Відповідаючи на запитання студентів, Ігор Леонідович акцентував увагу на важливості дотримання доброчесності як важливої складової професіоналізму не лише суддів, а й загалом правників, а також порадив вірити у власні сили та наполегливо навчатись, оскільки постійна освіта та самоосвіта - невід'ємна складова професійного життя юриста.

Відвідуванння державних установ та інституцій здобувачами вищої освіти - це завжди новий досвід та поглиблення набутих теоретичних знань. Переконані, що і візит до Вищого Антикорупційного Суду закарбується у памʼяті та мотивуватиме до подальших успіхів.