За ініціативи доцента кафедри цивільного права та процесу, адвоката Ігоря Олександровича Котовича, здобувачі вищої освіти Державного податкового університету відвідали державний орган, який забезпечує верховенство Конституції України, вирішує питання про відповідність Основному Закону законів та інших нормативно-правових актів, здійснює його офіційне тлумачення.

Представники Апарату Суду ознайомили майбутніх правників з історією та структурою ключового органу конституційної юрисдикції, особливостями роботи архіву та бібліотеки.

Студенти мали змогу відвідати зали засідань, зокрема Великої Палати та Другого Сенату, у яких часто приймаються доленосні для держави рішення.

Важливо, що попри воєнний стан, державні інституції починають відкривати свої двері для майбутніх юристів. Адже це неабияк мотивує їх до більш якісного засвоєння теоретичного матеріалу під час освітнього процесу, а отже сприяє формуванню майбутньої правничої еліти держави.