Державний податковий університет відкрив свої двері для абітурієнтів та гостей!!!
📌Актуальна інформація про реальний стан речей у закладі вищої освіти та переваги його студентів і випускників від в.о. ректора Валентина Унинець-Ходаківська;
📌Доступно та компетентно про усі новації і особливості вступної кампанії-2022 від відповідального секретаря Приймальної комісії Університету Альона Мілевська;
📌Віртуальна екскурсія та вичерпні відповіді на запитання від консультаційно-довідкового центру з питань прийому та Валентини Тарнавської.
Отримавши загальну інформацію, учасники мали змогу долучитись до профільних інформативно-комунікативних заходів, які їм запропонували Навчально-наукові інститути та факультети.
Як і анонсували раніше, ми запросили наших гостей на дискусійну панель «Міжнародне та національне право VS війна», в рамках якої було розглянуто 4 важливих напрями, зокрема:
📌К.ю.н., доцент кафедри приватного права Тетяна Василівна Ющенко висвітлила актуальну тему: «Якою має бути військова юстиція в Україні»;
📌ще один представник кафедри приватного права - к.ю.н., доцент Сергій Вікторович Дяченко запропонував до обговорення «Баланс приватних та публічних інтересів під час воєнного стану»;
📌на ролі норм міжнародного права акцентувала увагу у своєму виступі «Міжнародне та національне право:
правові механізми захисту
прав людини» к.ю.н., доцент в.о. завідувача кафедри міжнародного права Олена Василівна Чернецька;
📌 «Проблеми покарання за злочини проти миру та безпеки людства» дослідила Галина Василівна Дідківська - д.ю.н., професор, в.о. завідувача кафедри кримінальної юстиції.
Варто зазначити, що така серйозна тематика зустрічі була обрана обсолютно невипадково!
В умовах війни, наша держава, як ніколи потребує кваліфікованих правників та юристів-міжнародників, які готові брати на себе відповідальність та відновлювати законність і справедливість на нашій суверенній території.
Тож, ми переконані, що наші абітурієнти та гості відчули, що сьогодні побували за адресою і точно повернуться до нас знову!
Все буде Україна🇺🇦
Все буде Ірпінь🕊