Відбулась профорієнтаційна он-лайн зустріч Навчально-наукового інституту права ДПУ та Херсонської багатопрофільної гімназії №20 імені Бориса Лавреньова Херсонської міської ради, в ході якої цьогорічні випускники закладу середньої освіти мали змогу дізнатись про діяльність Державного податкового університет, спеціальності та освітні програми, за якими здійснюватиметься набір під час прийдешньої вступної кампанії, а також отримати розʼяснення з приводу складання Національного мультипредметного тесту від Відділу профорієнтації та карʼєрного розвитку Державного податкового університету.

Про активне студентське середовище університету гостей ознайомив очільник Студентського парламенту, студент третього курсу навчально-наукового інституту права Владислав Скрипець. З діяльністю Студентської Ради ННІП - студент другого курсу Всеволод Іскович.

До слова, саме Всеволод став ініціатором зустрічі, адже й сам є херсонцем та випускником гімназії. Та за два роки навчання в інституті вже зарекомендував себе як зразковий студент та один із найяскравіших лідерів студентського самоврядування.

Окремі слова вдячності адресуємо Людмилі Іскович за постійну участь в житті інституту та активну профорієнтаційну діяльність.

Така увага від батьків наших студентів - це неабияка мотивація та підтримка для нас!

Зустріч виявилась змістовною та щемною водночас. Сподіваємось вона неодмінно матиме тривале продовження, адже жителі Міст-героїв - це синергія із жовто-блакитних сердець, які бʼються в унісон.