В рамках «Літньої християнської школи» ініційована Храмом Святителя Миколая Православної Церкви України та Державним податковим університетом  до ННІ права завітали маленькі та дуже свідомі громадяни!

Кандидатка політичних наук, доцентка Ольга Іванівна Косілова познайомила їх з основними положеннями Конституції України, детально розповіла про права та обов’язки та продемонструвала цікаві розважальні відео на правничу тематику.

А ще малята мали нагоду відвідати зали судових засідань та відчути себе справжніми суддями, адвокатами та прокурорами.

Нагадаємо, що кожного дня перебування діточок у школі буде спрямований на закладення християнських цінностей, ознайомленням з таємничим світом юриспруденції у незабутній атмосфері на кращих локаціях Університету.

Раді знайомству і з нетерпінням очікуємо на наступну зустріч!!!