Навчально-науковий інститут права ДПУ продовжив свою участь у Всеукраїнському освітньому проєкті «Незламні правничі школи України», який обʼєднав 26 закладів освіти задля обміну позитивними освітніми практиками, популяризації новітніх досягнень в організаційному, методичному забезпеченні освітнього процесу, створенні додаткових можливостей для посиленої співпраці.

Сьогодні учасникам та слухачам було презентовано одразу два освітні заходи.

Докторка юридичних наук, доцентка, доцентка кафедри цивільного права та процесу Вікторія Миколаєць, в рамках практичного майстер-класу з навчальної дисципліни «Авторське право» для здобувачів четвертого року навчання першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, продемонструвала методики використання інформаційно-аналітичної системи «ЛІГА:ЗАКОН» в освітньому процесі.

Під час другого освітнього заходу, який модерували доценти кафедри цивільного права та процесу - кандидатка юридичних наук, доцентка Наталія Лаговська та кандидат юридичних наук, адвокат Ігор Котович, відбулось модельоване судове засідання щодо розгляду цивільного провадження, в рамках вивчення навчальної дисципліни «Цивільне процесуальне право».

Ми вдячні організаторам за можливість, в рамках Проєкту переймати позитивний досвід колег та ділитись власними напрацьованими новаціями в освітньому процесі.

Комунікація наукових шкіл - це, безперечно, чудова платформа задля підвищення якості надання освітніх послуг.

Адміністрація навчально-наукового інституту права висловлює слова вдячності усім науково-педагогічним працівникам та здобувачам вищої освіти, які були задіяні в організації заходів.

Пишаємось гідною презентацією правничої школи Державного податкового університету на Всеукраїнському рівні.