«Академія юридичної психології» Навчально-наукового інституту права продовжує свою роботу.  Чергову зустріч психологиня Олена Харіна присвятила розмові про те, як не лише стабілізувати власний психологічний стан в умовах війни, а й, яким чином можна допомогти справитись із нестабільністю та розладами близькому оточенню.

284411910 692080388746592 556965109484164641 n

Актуальність запропонованої тематики складно переоцінити, адже здобувачі вищої освіти, які опинились у непростій ситуації, зумовленої воєнним станом в Україні, продовжують навчання і готуються до складання екзаменаційної сесії, часто поєднуючи це із волонтерською діяльністю.
До слова, «Академія юридичної психології» - це різновид неформальної освіти Навчально-наукового інституту права Державний податковий університет, слухачі якої удосконалюють професійні навички з юридичної психології на авторських тренінгах та майстер-класах.
Слухачем Академії може стати студент Навчально-наукового права, починаючи з другого року навчання. Зарахування здійснюється на основі розгляду мотиваційного листа. Черговий набір заплановано на вересень 2022 року.