3-4 квітня 2025 року для вчителів закладів загальної середньої освіти відбувся воркшоп на тему «Фінансова грамотність: можливість вибору чи застосування стандарту».

Захід був організований Інститутом підвищення кваліфікації та післядипломної освіти ДПУ у співпраці з відділом профорієнтації, практики та кар’єрного розвитку та відбувався у межах PROFплатформи «Державний податковий університет», як складова при формуванні ключових фінансових, економічних, юридичних, інформаційних та медіакомпетентностей української молоді у повсякденному житті родини, місцевої громади, українського суспільства для досягнення особистісної та національної безпеки України!

Учасниками воркшопу стали педагоги закладів загальної середньої освіти з усіх регіонів України, які впроваджують з наступного навчального року викладання предмету «Підприємництво та фінансова грамотність» для учнів 8 та 9 класів.

Метою заходу було надання учасникам сучасних підходів, методик та практичних інструментів викладання фінансової грамотності та підприємництва в умовах сучасної школи.

У роботі воркшопу взяли участь викладачі кафедри:

Людмила Слюсарева – докторка економічних наук, професорка, завідувачка кафедри, методологиня курсів з підприємництва в AIDE: EduHub, маркетологиня.

Тема виступу: «Чому навчати підприємництву сьогодні важливо?»

Ірина Минчинська – кандидатка економічних наук, доцентка кафедри, викладачка дисциплін з запуску бізнесу та управління стартап-проектами, бізнес-тренерка, методологиня корпоративних навчальних курсів і програм в компанії NRG.
Тема: «Пошук ідеї - основа успішної підприємницької діяльності»

Наталія Ружинська - кандидатка економічних наук, доцентка кафедри, викладачка дисциплін з підприємницької діяльності.
Тема: «Як розвивати підприємницькі навички»

А також запрошені спікери:

Анна Чуба - засновниця та голова правління «Імпакт-бізнес хаб», експертка з соціального підприємництва.
Тема: «Впровадження соціального шкільного підприємництва у Львові: як реалізувати у своїй школі та громаді?»

Олексій Пластун - доктор економічних наук, професор, автор підручника з фінансової грамотності.
Тема: «Актуальність змісту підручника з підприємництва і фінансової грамотності та виклики сьогодення».

Захід пройшов у форматі практико-орієнтованих сесій та воркшопів.

Організатори подякували всім учасникам за активність, зацікавленість та щире прагнення до впровадження підприємницької освіти у школах України.