Відбувся публічний захист кваліфікаційних робіт здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти гр. СОП 22-1, гр. СОПз 22-1, майбутніх вчителів історії та правознавства. До уваги членів комісії свої наукові напрацювання представили майбутні педагоги, які здобувають освіту за спеціальністю 014 «Середня освіта (Історія. Правознавство)». Захист проходив у змішаному режимі.

Екзаменаційна комісія кафедри теорії та історії держави і права Державний податковий університет у складі доктора юридичних наук, професора, заслуженого юриста України, завідувача кафедри Анатолія Шевченка, доктора юридичних наук, професора Сергія Кудіна, кандидатки історичних наук, доцентки Світлани Камаралі, кандидатки політичних наук, доцентки Ольги Косілової. Голова комісії - начальник управління освіти і науки Ірпінської міської ради Олег Білорус позитивно оцінила кваліфкаційні роботи здобувачів та рекомендувала їх до присвоєння освітньо-кваліфікаційного рівня "магістр". Бажаємо нашим випускникам успіхів у подальшому професійному розвитку та реалізації отриманих знань у професійній діяльності.