3 жовтня 2024 року кафедрою теорії та історії держави і права ННІ права ДПУ було проведено вебінар на тему: «Реалізація права на академічну доброчесність учасників освітнього процесу ДПУ» для груп СОП-23-1 і СОПЗ-23-1.

Під час онлайн-зустрічі детально розглянули чинну нормативно-правову базу щодо академічної доброчесності у Державному податковому університеті. Також було обговорено загальні положення про академічну доброчесність, Кодекс честі та корпоративної етики. Особлива увага була приділена визначенню основних видів можливих порушень академічної доброчесності та ключовим етичним нормам при написанні наукових робіт.

Студенти активно брали участь у обговоренні, ознайомившись з основними вимогами до написання випускної роботи, стандартами та процедурами дотримання академічної доброчесності, а також механізмом проходження перевірки на плагіат.